Darmowa dostawa tylko do niedzieli

Modne torebki - trendy na rok 2017

puccini-modne-torebki-2017

Za nami już pierwsze miesiące 2017 roku, co w modzie oznacza zupełnie nowe trendy - projektanci prześcigają się, prezentując na wybiegach nowe kolekcje, które niebawem będzie nosił cały świat. Zmiany obejmują również jedną z najbardziej ulubionych części damskiej garderoby, jaką z pewnością jest torebka. Jakie będą modne torebki wiosną, latem i jesienią 2017? Podpowiadamy!

Trendy torebek damskich na wiosnę 2017

puccini-torebki-kolekcja-wiosna-lato-2017Na wiosnę zakochałyśmy się wtorebkach noszonych w jednej ręce. Ten trend z lat 50-tych wrócił do łask za sprawą projektantów. Wygodne, maleńkie kopertówki o często finezyjnych kształtach są rewelacyjnym wykończeniem wielu stylizacji - w mig ożywią nawet najbardziej stonowany strój. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, a co za tym idzie również pojemność, to raczej torebki na ważne wyjścia i randki, na których nie potrzebujesz nic poza portfelem, kluczami, telefonem i szminką. Dla modowych entuzjastek jest jeszcze większa gratka - projektanci lansują też mikro torebki, w których nie zmieścisz nic poza pomadką!

puccini-torebki-kolekcja-wiosna-lato-2017-2Trendy torebek damskich na lato 2017

Modne torebki na lato 2017 to te mocno kolorowe i krzykliwe - dekory z animowanych bajek, zabawne napisy czy patchwork to coś, czego szukamy.  Te torebki są radosne, zabawne i większe niż ich wiosenne odpowiedniki, dzięki czemu możemy zabrać je i na piknik i na plażę. Modne są również plecaki-worki o bardziej prostokątnym kształcie, które nosimy w ręku, a nie na plecach. Inspiracje zobaczycie u Marca Jacobsa i Gucci.

puccini-torebki-kolekcja-wiosna-lato-2017-3Trendy torebek jesień-zima 2017

Moda jest absolutnie nielogiczna i niepraktyczna - jest to jeden z powodów, dla których bardzo ją uwielbiamy. Nie dziwi więc nas fakt, że obok mikro torebeczek, które nie zmieszczą w sobie nic poza szminką Chanel, modne są również wielkie, skórzane torebki w rozmiarze XXL. Idealne na sezon jesień-zima, kiedy chcemy być poważne, wyglądać modnie i zmieścić w nich naprawdę dużo rzeczy - od laptopa, przez teczkę z dokumentami, portfel, ulubioną książkę i notatnik. Jeśli więc pójdziesz za trendami i wiosną kupisz torebeczkę w wersji mini, zimą pójdź na przekór i wybierz torebkę w wersji BIG.