Tydzień Okazji w PUCCINI + Darmowa Dostawa darmowa-dostawa

Pani Gadżet testuje walizki - również nasze!

puccini-test-walizek

Lubicie Panią Gadżet i regularnie oglądacie jej recenzje? My też! Dlatego bardzo ucieszył nas fakt, że nasze walizki pojawiły się w jej programie (zobacz odcinek), a do tego, że osiągnęły dobrą recenzję i zdobyły uznanie.

Jeśli poleca nas nawet Pani Gadżet, która jest bardzo wymagającą konsumentką, musicie nam zaufać, że warto wybrać właśnie nasze walizki w podróż ;) Zachęcamy do oglądania, a w artykule więcej opowiemy o naszych walizkach. Czy wiecie, że naprawdę macie w czym wybierać?

Wielkość jest ważna

W naszej ofercie znajdziecie walizki w trzech wymiarach - duże, średniej wielkości oraz niewielkie walizki kabinowe, czyli takie, które można bez problemu zabrać ze sobą do samolotu. Osoby, które podróżują regularnie, najczęściej wybierają całe zestawy walizek 3w1. To dobry wybór, bo w pakiecie oferujemy niższą cenę, niż w przypadku walizek kupionych pojedynczo. Jeśli samolotem lecicie tylko na wakacje raz w roku, spokojnie możecie wybierać tylko największą, pojemną walizkę do luku bagażowego. Krótkie podróże służbowe? Malutka walizka będzie jak ulał.

sklep-puccini-pl-zestaw-walizek-zobacz

Materiał wpływa na jakość

Do wyboru macie wiele materiałów, z których robimy walizki. Więcej o właściwościach poszczególnych opowiadaliśmy w tym artykule. Materiał ABS wykorzystują linie np. Paris i Barcelona, z nylonu zrobione są walizki Copenhagen i Berlin, policarbon to głównie Stockholm i New York a polipropylen - Acapulco i Havana. Materiał, z którego wykonana jest walizka wpływa na jej jakość i cenę. Wybierz idealną dla siebie - w zależności od Twoich potrzeb, częstotliwości podróżowania i możliwości finansowych.

materialy-walizek-puccini

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Na kolor walizki - powinna nam się podobać i najlepiej wyróżniać, aby łatwiej ją było znaleźć w hali bagażowej.

puccini-torba-na-wyjazd-weekendowy8

Warto również zaglądać do naszego działu promocje i śledzić nasz newsletter i media społecznościowe - to w nim informujemy o wyprzedażach naszych walizek, na których można oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent! To największa zaleta kupna walizek po sezonie wakacyjnym. Polecamy dla oszczędnych ;)