Parma (EM50720) - nowa kolekcja miękkich walizek

parma walizkiWalizki Puccini z kolekcji Parma to komfortowy, lekki i utrzymany w klasycznym stylu bagaż. Kolekcja Parma to walizki w trzech rozmiarach: duża, średnia i mała (kabinowa) oraz torba podręczna. Wszystkie produkty dostępne są w czterech stonowanych kolorach: czarny, czerwony, szary i granatowy.

Te niezwykle funkcjonalne walizki Puccini spełnią oczekiwania swoich właścicieli, gdyż będą idealne na każdą wyprawę. Tę samochodem, jak i tę pociągiem. Zarówno biznesową jak i rekreacyjną. W góry i nad morze. To elegancka, stonowana kolorystycznie kolekcja, z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Kolekcja Parma wykonana została z poliesteru 600 x 600, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, łatwością w konserwacji i odpornością na działanie promieni słonecznych.

Walizki duża i średnia posiadają poszerzenie o ok. 20%. Uzyskuje się je w prosty sposób, za pomocą jednego suwaka. Mała walizka ze względu na nieduże rozmiary i małą wagę świetnie sprawdzi się jako kabinówka oraz do przewożenia podstawowych rzeczy osobistych.

Wszystkie walizki posiadają cztery obracane koła, dzięki czemu możemy je prowadzić obok siebie, co jest ułatwieniem w zatłoczonych i małych przestrzeniach. Pomocny tu będzie także stabilny, wysuwany, aluminiowy stelaż z możliwością regulacji wysokości.

Wyjątkowo funkcjonalnymi elementami, które znacząco zwiększają komfort jej użytkowania są ponadto miękkie uchwyty na bocznej i górnej powierzchni ułatwiające podnoszenie walizki oraz odporny na uszkodzenia układ jezdny. Wysuwany "name tag" na tylnej ścianie walizki pozwala na szybką identyfikację bagażu, a zamek szyfrowy skutecznie go zabezpiecza.

walizki parma

Parametry miękkich walizek na kółkach Parma (EM50720):

 1. Materiał: poliester 600x600
 2. Pojemność walizki:
  - duża 90 l
  - średnia 68 l
  - mała 35 l
 3. Wymiary walizki z wystającymi elementami:
  - duża 75x47x30 cm
  - średnia 65x42x25 cm
  - mała 52x37x20 cm
 4. Waga walizki:
  - duża 3,8 kg
  - średnia 3,1 kg
  - mała 2,4 kg
 5. Dostępne kolory: czarnym, granatowy, czerwony, szary.
 6. Dodatkowe parametry i wyposażenie:
  - Zamek szyfrowy
  - Cztery podwójne, wielokierunkowe kółka obrotowe
  - Uchwyt u góry i z boku
  - Wysuwana teleskopowa rączka
  - Walizki duża i średnia posiadają dodatkowe poszerzenie o 20%.
  - 2 lat gwarancji

Zobacz pełną ofertę walizek na kółkach Parma w sklep.puccini.pl.

parma puccini walizki>