Plecaki

 • Jak wybrać torbę lub plecak na laptop?

  Aby w pełni cieszyć się zaletami laptopa, warto zaopatrzyć się w odpowiednią torbę lub plecak, które pozwolą nam zabrać komputer w dowolne miejsce. Akcesoria obecne na rynku to nie tylko gwarancja wygodnego transportu laptopa, ale również szeroki wybór materiałów, wzorów i kolorów. Dzięki wszechstronnej ofercie z łatwością można wybrać torbę lub plecak, które będą odpowiadać każdemu. Czym zatem kierować się przy zakupie? Przedstawiamy kompletny poradnik.

  Czytaj dalej

 • Plecak modny jest i basta! Trendy plecaków na 2018 rok

  Od kilku sezonów plecaki mają swoje stałe miejsce na wybiegach i w garderobach najbardziej stylowych kobiet świata. Do lamusa odeszły skojarzenia z podstawówką i szkolną ławą, a nieduże plecaki okazały się fantastyczną (bo bardzo pojemną) alternatywą dla torebek, w tym także dla kopertówek! Małe i duże, wzorzyste i gładkie, wykonane ze skóry i z płótna bezceremonialnie podbiły nasze serca. Jakie nowości w świecie plecaków szykuje dla nas rok 2018? Poznaj najnowsze trendy i najmodniejsze plecaki bieżącego roku, aby wyróżnić się na ulicy, w pracy i w kawiarni!

  Czytaj dalej

 • 5 najmodniejszych kolorów na jesień/zimę 2017. Jaką torebkę wybrać?

  nuancier, fond blanc

  Jak co sezon, specjaliści z Instytutu Pantone określili kolory, które w tym roku szczególnie przypadły do gustu projektantom prezentującym swoje prace podczas New York Fashion Week. Oczywiście, jak i w latach poprzednich, było tam niezwykle kolorowo, jednak dało się zauważyć pewne tendencje i trendy, które najpierw opanowały nowojorskie wybiegi, a później szafy i garderoby najbardziej stylowych kobiet świata. Jakie to barwy i czy masz już torebkę w jednym z tych przebojowych, zimowo-jesiennych barw? Sprawdź sama!

  Czytaj dalej

 • Trendy torebek na sezon jesień zima 2017

  puccini-torebki-trendy-jesien-zima-2017

  Jakie torebki będziemy nosić tej zimy i jesieni? W sezonie jesień/zima 2017 moda jak zwykle lubi kontrasty - obok wielkich torebek, na pokazach znalazły swoje miejsce mini torebki i kopertówki obwieszone błyskotkami i obleczone złotem - czyli jak zwykle, nudno nie będzie i jest w czym wybierać.

  Czytaj dalej

 • Plecaki do szkoły lub w podróż - na co zwrócić uwagę?

  puccini-plecak

  Plecak to uniwersalny element garderoby nie tylko ucznia czy studenta. Może okazać się niezbędny podczas długich podróży i wycieczek, wygodniejszy od torebki sprawdzi się również na weekendowe wypady czy po prostu na większe zakupy. Plecak z miejscem na laptopa jest również ważny dla wielu biznesmenów, którzy ciągle podróżują, np. transportem lotniczym i potrzebują małego i wygodnego bagażu. Na co zwrócić uwagę wybierając plecak szkolny, a jaki będzie idealny na podróż? Zobaczcie nasze plecaki od Puccini.

  Czytaj dalej

Pozycje: 5