DUŻA W CENIE ŚREDNIEJ + DARMOWA DOSTAWA:

Plecaki do szkoły lub w podróż - na co zwrócić uwagę?

puccini-plecak

Plecak to uniwersalny element garderoby nie tylko ucznia czy studenta. Może okazać się niezbędny podczas długich podróży i wycieczek, wygodniejszy od torebki sprawdzi się również na weekendowe wypady czy po prostu na większe zakupy. Plecak z miejscem na laptopa jest również ważny dla wielu biznesmenów, którzy ciągle podróżują, np. transportem lotniczym i potrzebują małego i wygodnego bagażu. Na co zwrócić uwagę wybierając plecak szkolny, a jaki będzie idealny na podróż? Zobaczcie nasze plecaki od Puccini.

Plecaki szkolne Puccini - wygoda i wytrzymałość

Wygoda i bezpieczeństwo dla kręgosłupa to dwie najważniejsze zalety, które powinny cechować dobry plecak szkolny czy studencki. Zapewnia to dobra konstrukcja plecaka, regulowane ramiączka i odpowiednie wyłożenie tylnej ściany, które zagwarantuje wygodę plecom. Równie ważna jest jego wytrzymałość i łatwość w czyszczeniu - używamy go co najmniej 5 razy w tygodniu, ma on często kontakt z podłogą, nierzadko również z zalewaniem od środka, co wpływa na jego szybsze zużycie. W Puccini dokładamy starań, aby nasz plecak do szkoły spełniał surowe wymagania, jakie dyktuje życie.

puccini-plecak2

Plecaki szkolne Puccini to wygoda, wykonana z nylonu najwyższej jakości, odpornego i łatwego w czyszczeniu. Plecak z nylonu został stworzony nie tylko do warunków szkolnych - ze względu na swoje właściwości często wybierany jest jako towarzysz nawet dłuższej podróży biznesowej. Nasze plecaki wykonujemy z wyjątkową starannością, a uniwersalny design sprawia, że podobają się zarówno nastolatkom, jak i biznesmenom. Plecaki Puccini są również pojemne. Posiadają specjalne kieszenie na tablet czy laptop, dodatkowe kieszonki, całość zaś zamykana na zamek zapewnia bezpieczeństwo przenoszonych rzeczy.

Plecak na kółkach? Idealny do podróży!

Plecak do podróży musi spełniać jeszcze surowsze wymagania, niż ten szkolny. Na częste wyjazdy zazwyczaj zabieramy większy bagaż, a do tego jesteśmy narażeni na czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz czy śnieg. Plecaki Puccini wykonane są z trwałej, odpornej na czynniki zewnętrzne tkaniny, mają specjalną konstrukcję szelek i budowę, która zapewnia wygodne noszenie plecaka nawet przez wiele godzin. Dodatkowo w naszych sklepach znajdziesz również plecaki na kółkach, będące doskonałym kompromisem między wygodą walizki, a uniwersalnością plecaka. Nasz plecak na kółkach możesz na zmianę nosić i ciągnąć, w zależności od tego, na jakim terenie będziesz się znajdował i jak będzie Ci wygodnie. Wysuwana rączka i zamontowane na stałe kółka sprawiają, że przemieszczanie się z plecakiem nawet podczas długich podróży jest dziecinnie proste.

puccini-plecak3

Młodzieżowe plecaki - jakie wybrać?

Jeśli potrzebujesz plecaka, z którego będziesz korzystał niemal każdego dnia, nie możesz wybierać produktu niskiej jakości. Plecak wykonany z kiepskich materiałów i bez solidnego wykonania po prostu nie wytrzyma próby czasu, a doświadczenie pokazuje, że plecaki lubią się rozrywać w najmniej oczekiwanym momencie. Młodzieżowe plecaki to nie tornistry z lat szkolnych - muszą nie tylko być wytrzymałe, ale i cechować się atrakcyjnym, ponadczasowym designem. Dla większości z nas koniecznością jest również posiadanie plecaka na laptopa - dodatkowe kieszenie, w których wygodnie jest przenosić laptop czy tablet to podstawowa funkcjonalność dzisiejszych plecaków. Wybierz plecak na lata, który w 100% dostosuje się do stylu życia, jaki prowadzisz.

puccini-plecak4

Żyjesz w biegu, często podróżujesz, wyjeżdżasz w weekendy? Z wygody plecaka korzystasz też na co dzień, zabierając go ze sobą na uczelnie lub do pracy? Wybierz plecaki dobrej jakości, które nie tylko wyglądają schludnie, elegancko i reprezentatywnie, ale są wytrzymałe, spełniając swoje zadanie nawet przez wiele lat. Dobrze dobrany plecak to wygoda i bezpieczeństwo, zarówno dla naszego kręgosłupa, jak i przenoszonych w nim, nierzadko bardzo wartościowych rzeczy. To inwestycja, którą docenisz każdego dnia.

 

UA bez