Tydzień Okazji w PUCCINI + Darmowa Dostawa darmowa-dostawa

Prezent na mikołajki?

mikolajpuccini1

Mikołajki już wkrótce! Spraw swoim bliskim radość trafionym prezentem i poczuj magię świąt już teraz. Jaki prezent na Mikołajki będzie najlepszy dla niej, a jaki dla niego? Mikołajki z Puccini to galanteria skórzana dla kobiet i mężczyzn - elegancka, ponadczasowa, i przez to idealna na prezent. Jeśli nie wiesz co kupić, będzie to strzał w 10-tkę - portfel to taka rzecz, która przyda się zawsze. Sprawdź, jakie mamy dla Ciebie propozycje na Mikołajki 2016!

Portfel dla niej i dla niego

Prezent na mikołajki z Puccini? Oczywiście doskonale skrojone skórzane portfele, w których znajdzie się mnóstwo miejsca na nasze dokumenty. Do wyboru klasyczny portfel męski skórzany w wielu wzorach i kolorach, zarówno dla młodzieży w wieku szkolnym, jak i biznesmenów. Dużo przegródek na dokumenty pozwoli zapanować nad bałaganem w portfelu. Dla Pań mamy portfel damski skórzany w modnych kolorach i o różnej wielkości - tak, aby każda z Pań, niezależnie od gustu, znalazła tutaj coś dla siebie.

portfelepuccini1

Torba na laptopa

Elegancka torba na laptopa to coś więcej, niż możliwość przenoszenia komputera z miejsca na miejsce. Przy spotkaniach biznesowych kluczowa jest dobra prezencja - elegancka torba na laptopa to jeden ze składników wizerunkowego sukcesu. Torby na laptopa Puccini to spotkanie wytrzymałości materiału z modnym wyglądem - dzięki temu doskonale sprawdzają się właśnie na takich okazjach. Bliska Ci osoba prowadzi własny biznes, reprezentuje swoją firmę, często pracuje poza domem? Torba na laptopa będzie dla niego praktycznym i miłym prezentem.

torbynalaptopapuccini3

Etui na dokumenty

Galanteria skórzana to nie tylko portfele - jeśli nosisz ze sobą dużo dokumentów, np. dowód rejestracyjny samochodu, wygodnie jest trzymać go osobno, poza portfelem. Taka praktyka pozwala na bezpieczniejsze przechowywanie najważniejszych dokumentów. Etui to rewelacyjny pomysł na prezent - elegancki i praktyczny niezależnie od wieku.

etuinadokumentypuccini

Galanteria skórzana to zawsze trafiony pomysł na prezent. Sprawdzi się jako podarunek niezależnie od płci i wieku osoby obdarowanej, poza oczywiście maluchami ;) Podaruj bliskim prezent z Puccini - marką znaną z dobrej jakości swoich wyrobów. Dzięki temu masz pewność, że Twoi bliscy otrzymają prezent nie tylko praktyczny, ale i taki, który posłuży im na długie lata. Portfele, etui na dokumenty, skórzane torby na laptopa - Mikołajki z Puccini to święta idealne.