DUŻA W CENIE ŚREDNIEJ + DARMOWA DOSTAWA:

Trendy torebek na sezon jesień zima 2017

puccini-torebki-trendy-jesien-zima-2017

Jakie torebki będziemy nosić tej zimy i jesieni? W sezonie jesień/zima 2017 moda jak zwykle lubi kontrasty - obok wielkich torebek, na pokazach znalazły swoje miejsce mini torebki i kopertówki obwieszone błyskotkami i obleczone złotem - czyli jak zwykle, nudno nie będzie i jest w czym wybierać.

Znając trendy torebek na sezon jesień/zima 2017 będziesz wiedziała, czego szukać w sklepach i jaką torbę dobrze jest mieć w tym sezonie. Sprawdź, co w modzie piszczy razem z nami.

Moda jest dla nas łaskawa w tym sezonie - wciąż w modzie są duże torebki, które pomieszczą mnóstwo niezbędnych każdej kobiecie szpargałów, a wielkość swobodnie pomieści teczkę A4. Najbardziej modne są duże modele, ale nie klasyczne shopper, tylko torebki o ciekawym, podłużnym kształcie. Niecodzienny kształt wyróżnia te torebki na tle innych, prawdopodobnie jest też dość praktyczny - łatwo będzie nieść niewymiarowy przedmiot. Sprawdźcie same!

bc27488_8m-_torebka_puccini-21 TOREBKI DAMSKIE FASHION COLLECTION MIESZCZĄCE FORMAT A4

Futro, dużo futra!

Futrzane torebki zagościły na pokazach i podbiły je szturmem - kosmata moda z pewnością jest na tyle frywolna, że nie wszystkim przypadnie do gustu, ale to oczywiste - z trendów możemy wybierać to, co nam odpowiada, a nie posłusznie za nimi pędzić. W modzie to, co wczoraj było jeszcze tandetne, dziś może być już symbolem stylu. I za to ją kochamy! Futrzana torebka, plecak, a może sam uchwyt? Decyzja należy do Ciebie.

bt27446_1-_torebka_puccini-10k TOREBKI DAMSKIE FASHION COLLECTION - BT27447 | BT27448 | BT27446

Przepych w kopertówkach

Kopertówki w tym sezonie muszą błyszczeć - oblepione kryształkami, jakby wykonane całe ze złota, z bogatymi zdobieniami: to jest to! Metaliczne kuferki, puzderka, skrzynie z diamentami to najmodniejsze projekty kopertówek. Jeśli się na nie zdecydujesz, polecamy minimalistyczną sukienkę - przesada w modzie jest błędem.

bt27446_1-_torebka_puccini-10kKOPERTÓWKI PUCCINI

W Puccini zabawiliśmy się tym trendem, nadając mu bardziej stonowaną formę: zobacz nasze metaliczne plecaki.

PLECAK DAMSKI FASHION COLLECTION - BC27457

plecak-damski-fashion-collection-bc27457-6m

Wielkie torebki i pod kolor

W tym sezonie modne są ogromne torebki, wyglądem przypominające nawet małą walizkę. Tej jesieni i zimy nosimy je w odcieniach płaszcza, aby wszystko stanowiło zgrabną całość. Jeśli jeszcze nie masz torebki, która pasuje kolorem do płaszcza, warto zastanowić się nad tym wyborem. My jak zwykle polecamy naszą nieśmiertelną klasykę - torebki Puccini w kolorach czerni, czerwieni i granatu, na wygodnym pasku i z bardzo dobrych jakościowo materiałów.

Co sądzicie o tegorocznych trendach? Macie już swoje typy? :)

puccini-2-torebki-trendy-jesien-zima-2017

 

UA bez