darmowa-dostawa #zostanwdomu Darmowa dostawa na walizki i torebki z kolekcji SS20! darmowa-dostawa z kodem happy50 za każde wydane 250zł otrzymujesz 50zł rabatu!

Wybieramy prezent dla mamy pod choinkę!

Im bliższa naszemu sercu jest osoba, której chcemy zrobić niespodziankę, tym trudniejszy jest wybór właściwego prezentu. Może się to wydawać paradoksalne. Wynika to z tego, jak bardzo zależy nam na sprawieniu przyjemności i podzieleniu się ciepłymi uczuciami. Liczą się oczywiście dobre intencje, ale z pewnością nie zaszkodzi, jeżeli zostaną one uzupełnione naprawdę trafionym upominkiem. Nie ma chyba rankingów członków rodziny, których najtrudniej obdarować świątecznym prezentem, ale gdyby taki istniał, mama znalazłaby się zapewne na pierwszym miejscu. Matki gotowe do wszelkich poświęceń dla swoich dzieci nie oczekują nigdy gratyfikacji - tym bardziej warto z własnej inicjatywy wynagrodzić je za podejmowany trud. Najlepszą okazją, by coś dla nich zrobić, jest Gwiazdka!

Wykorzystaj wszystko, co o niej wiesz!

Przed zakupem prezentu dla mamy przyjrzyj się jej zainteresowaniom i stylowi życia. Nawet jeśli już z nimi nie mieszkasz, z pewnością mniej więcej znasz rozkład dnia Twoich rodziców i wiesz, co zajmuje ich w wolnym czasie. Warto wykorzystać tę wiedzę na swoją korzyść! Mama jest domatorką, która najlepiej czuje się w swoim mieszkaniu, w otoczeniu bliskich jej osób i znajomych przedmiotów? Podaruj jej więc prezent, który umili jej spędzanie czasu w swoich czterech kątach. Może to być jakiegoś rodzaju ozdoba lub roślina - oczywiście jeśli wiesz, że mama potrafi opiekować się kwiatami. Być może jedną z jej dominujących cech jest energiczność, która sprawia, że wszędzie jej pełno i nie lubi zbyt długo znajdować się w jednym miejscu? Jeśli tak właśnie jest, pewnie kocha podróże. Przyda jej się więc walizka albo zestaw akcesoriów, które mogą przydać się w trakcie wyjazdów. Na co dzień zaś estetyczny skórzany plecak albo pojemna i wygodna zarazem torebka. Dzięki niej zakupy staną się prawdziwą przyjemnością, podobnie jak załatwianie innych spraw. Niektóre mamy to prawdziwe elegantki, które dbają o swój wygląd i ubiór. O ile kupno jakiejś części garderoby wydaje się dość ryzykowne, to z pewnością nie jest takim podarowanie prezentu w postaci ładnego dodatku - portfela albo rękawiczek. Ciekawym pomysłem na prezent jest również etui na używany codziennie przedmiot lub dokumenty. Przyjrzyjmy się dokładnie każdej z kilku z zaprezentowanych propozycji!

Walizki i kuferki - prezent dla mamy-podróżniczki

Dla aktywnej i lubiącej wycieczki mamy pod choinkę proponujemy walizkę (lub cały ich zestaw). Najlepiej w eleganckim, czarnym kolorze. Chyba nic nie wpływa tak na wygodę w podróży, jak dobrze zaprojektowana walizka na kółkach. Jej wielkość może zależeć zarówno od indywidualnych preferencji (czyli tego, ile ubrań i innych przedmiotów chcemy ze sobą zabrać), ale i charakteru wyprawy. Na wyjazd służbowy nawet najbardziej stylowe mamy nie zabiorą przecież ze sobą kilku sukni. Co innego na wycieczkę w ciepłe kraje, w której trakcie przewidziane są liczne imprezy taneczne. Gdy wczuwamy się w świąteczny nastrój, trudno może wyobrazić sobie potrzeby związane z letnimi wyjazdami, ale - specjalnie dla mamy - warto spróbować. Kuferki nie są alternatywą dla walizek, raczej ich uzupełnieniem. Oczywiście można się w nie spakować na bardzo krótkie pobyty, ale będzie to graniczyć z cudem. W kuferku można jednak zamknąć kosmetyki albo inne niezbędne przedmioty. Mamę podróżującą co jakiś czas samolotem z pewnością ucieszy walizka kabinowa, czyli taka, która może być zakwalifikowana jako bagaż podręczny. Ponieważ wybieramy prezent pod choinkę, musimy też zadbać o jak najwyższą wartość estetyczną. Na szczęście nie jest trudno o naprawdę ładne, designerskie walizki - możemy wybierać spośród najróżniejszych wzorów. Niektóre są bardzo fantazyjne, inne dość zachowawcze - to, które wybierzemy jako prezent dla mamy, zależy od posiadanych informacji o jej stylu.

Portfele skórzane i etui na dokumenty

Prezenty pod choinkę powinny być nie tylko piękne, ale i użyteczne. Obie cechy najlepiej łączy w sobie portfel. Niezależnie od tego, co robi twoja mama, na pewno będzie z niego korzystać. Tym chętniej, im lepiej będzie on zaprojektowany. Świąteczny upominek tego rodzaju - o ile oczywiście będzie dostosowany do gustu mamy - spodoba się nie tylko obdarowanej, ale i najbliższemu otoczeniu. Na pewno będzie to coś, czym można się pochwalić przed koleżankami! Tym bardziej że będzie to prezent od dziecka. Nie dość, że mama będzie zadowolona, masz jeszcze szansę u niej dodatkowo zapunktować! Etui na dokumenty nie jest może alternatywą dla portfela, ale może być bardzo przydatne. To elegancki sposób na przechowywanie kart płatniczych, dowodu osobistego i prawa jazdy. Istnieje również wersja przeznaczona do noszenia wizytówek - przyda się w szczególności jako wyjątkowy prezent dla mamy-bizneswoman.

Gustowne skórzane rękawiczki

Rękawiczki nie są chyba szczególnie często wręczane jako prezent. Powody tego stanu rzeczy są trudne do zidentyfikowania - przecież mają one wszystkie cechy, które powinien posiadać prezent dla mamy pod choinkę! Jednocześnie cieszą oko i zapewniają użytkowniczce komfort. W naszej szerokości geograficznej miesięcy zimnych jest o kilka za dużo, dlatego korzystanie z ubrań i dodatków zapewniających ciepło jest absolutną koniecznością. Na Święta często dajemy sobie skarpetki, co zresztą spotyka się z oporem części społeczeństwa - takiemu wyborowi zarzuca się brak oryginalności. Jeśli decydujemy się na akcesoria zapewniające przyjemne przebywanie na zewnątrz w trakcie panowania niskich temperatur, zwróćmy uwagę na cieszące się dużo większą estymą rękawiczki. Kojarzące się z ciepłem przedmioty zawierają w sobie cały pakiet emocjonalnych informacji, jakie powinny mieć prezenty pod choinką. Jeśli są na dodatek eleganckie, można liczyć na to, że będą w ciągłym użytku. Oczywiście rękawiczki skórzane dla mamy na Święta powinny być dostosowane do jej zwyczajowego stylu. Na szczęście do wyboru mamy niezliczone wzory dla każdej z opcji kolorystycznych.

Boże Narodzenie to czas radości dla całej rodziny, nie tylko dzieci. Jeśli wszystkim udzieli się świąteczna atmosfera, to każdego z Twoich bliskich ucieszy prezent otrzymany w wigilijny wieczór. Kosmetyki, akcesoria do wina, galanteria skórzana, książka - przedmiot z każdej z tych kategorii może stanowić znakomity upominek. Przed zakupami musimy oczywiście zasięgnąć informacji - tylko dzięki niej uda się wybrać coś trafionego. Niech prezent dla mamy na Święta będzie podziękowaniem za trud, który co roku wkłada ona w przygotowanie bożonarodzeniowych uroczystości i zapewnienie ciepłej atmosfery przy rodzinnym stole.