Wyprzedaż torebek damskich. Kolekcja Puccini wiosna - lato 2016.

bag-1565402_1920

Sezon wyprzedaży letnich zmierza ku końcowi, a w sklepach coraz więcej miejsca zajmują wieszaki z kolekcją jesienną. Jest to zatem już ostatnia szansa, żeby upolować dla siebie w dobrej cenie coś z kolekcji wiosna-lato 2016. W sklepie Puccini wyprzedaż torebek damskich ruszyła już jakiś czas temu, wybór jednak nadal jest bardzo szeroki.

Wyprzedaż torebek damskich – jaki jest wybór

Gdyby zadać pytanie kobiecie pytanie o torebkę idealną, to usłyszałbyś tyle opinii, ilu kobiet zapytasz. Każda z pań ma swoje preferencje, a wybór torebki idealnej zależy również od okazji i od pory roku. Generalnie jednak można powiedzieć, że stwierdzenie: „pokaż mi swoją torebkę, a powiem Ci kim jesteś” ma w sobie wiele prawdy. Co zatem można znaleźć, gdy trwa wyprzedaż torebek damskich w sklepie Puccini?

Wyprzedażą są objęte produkty z kolekcji Fashion Collection. Znajdziesz w niej głównie torebki duże, w których swobodnie mieści się format A4. Oprócz kieszeni głównej mają one również mniejsze kieszonki boczne, a ich rozmiar i ilość zależy od konkretnego modelu.toreba-puccini-wiosna-lato torba-puccini plecak_damski_puccini-bezowa

Kolekcja Fashion Collection charakteryzuje się sporą różnorodnością kolorystyczną. Znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki delikatnych barw, jak i te lubiące intensywniejsze akcenty czy torebki wzorzyste. Wyprzedaż torebek damskich obejmuje produkty wykonane ze skór ekologicznych licowych lub o strukturze zamszu.

Na ramieniu czy w ręce?

Są sytuacje, w których wolne ręce to podstawa, są również takie, gdy mamy ochotę nieść torebkę w ręce, jak Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffany’ego”. Dla tych, które mają wieczny dylemat, jaką torebkę wybrać mamy świetnie rozwiązanie – wyprzedaż torebek damskich obejmuje modele wyposażone zarówno w długi pasek, jak i małe uchwyty. Dzięki temu można korzystać z takiej torebki w zależności od potrzeby chwili.

W kolekcji znajdują się również bardziej eleganckie modele, a więc kopertówki, które świetnie uzupełniają elegancki strój. W ich przypadku nie ma wątpliwości czy nosić je na ramieniu czy w ręce, jak wiadomo kopertówki można nosić wyłącznie w ręce.