Darmowa Dostawa jeszcze tylko przez:

Wyprzedaże/Promocje

 • Świąteczne prezenty od Puccini – zaskocz swoich bliskich

  Świąteczne prezenty od Puccini

  Święta za pasem! Zbliżająca się magia jest już wyczuwalna – miasta rozbłysły tysiącami światełek, Mikołaj (ten z 6 grudnia) odwiedził grzeczne dzieci, a spiżarnie powoli zapełniają się bożonarodzeniowymi przysmakami. Problemem pozostają – jak co roku – prezenty pod choinkę. Wymagają od nas głębokich i szczegółowych analiz, co nasi bliscy lubią, a czego nie zniosą. Łatwo o pomyłkę, nieprawdaż? Dlatego warto skorzystać z wszelkich podpowiedzi i inspiracji. W sklepie Puccini również podpowiadamy, jakie prezenty pozytywnie zaskoczą Twoich najbliższych! Czytaj dalej

 • Prezent na Święta? Skorzystaj z inspiracji i promocji w sklepie Puccini!

  Dla wielu z nas zakup świątecznych prezentów to nie lada problem. Trudno trafić w gusta naszych najbliższych, zwłaszcza wtedy, kiedy nie jesteśmy pewni, co dana osoba już ma. W takich przypadkach warto celować w prezenty uniwersalne i ponadczasowe, jednocześnie starając się dopasować dany upominek do trybu życia i upodobań osoby obdarowywanej. Czas ucieka, a Ty nadal nie wiesz, co kupić mamie, synowi, siostrze lub mężowi? W niniejszym artykule znajdziesz kilka inspiracji, które na pewno ułatwią Ci zakup świątecznych prezentów. Zapraszamy do lektury!

  Czytaj dalej

 • Wyprzedaż torebek damskich. Kolekcja Puccini wiosna - lato 2016.

  bag-1565402_1920

  Sezon wyprzedaży letnich zmierza ku końcowi, a w sklepach coraz więcej miejsca zajmują wieszaki z kolekcją jesienną. Jest to zatem już ostatnia szansa, żeby upolować dla siebie w dobrej cenie coś z kolekcji wiosna-lato 2016. W sklepie Puccini wyprzedaż torebek damskich ruszyła już jakiś czas temu, wybór jednak nadal jest bardzo szeroki.

  Czytaj dalej

Pozycje: 3