Zadbaj o porządek w swojej torebce – przegląd etui Puccini

Etui Puccini

Znasz to uczucie, gdy sięgasz do torebki po telefon, długopis lub okulary i za nic w świecie nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Nie jesteś jedyna. Artystyczny nieład to problem dotyczący wielu osób, niezależnie od płci. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Uporządkowaniu shopperki czy aktówki mogą posłużyć między innymi funkcjonalne etui. Pozwolą one na zgrupowanie poszczególnych przedmiotów, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie je później odnaleźć. Przydadzą się także wtedy, gdy zapragniesz zostawić torebkę w domu i zabrać ze sobą tylko niezbędne rzeczy. Zdziwisz się, jak wiele rodzajów etui można znaleźć w sklepie Puccini!

Dokumenty proszę!

Dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka (lub emeryta-rencisty), liczne karty płatnicze… Jakie jeszcze dokumenty nosisz w swojej torebce? Wszystkie możesz pomieścić w specjalnym etui. Wbrew pozorom wcale nie powiela ono funkcji portfela – zabraknie w nim miejsca dla bilonu, lecz bez problemu umieścisz tam wizytówki czy karty lojalnościowe. Warto mieć przy sobie taki dodatek podczas wyjazdów służbowych. Przyda się wszędzie tam, gdzie zamiast całej torebki zechcesz wziąć ze sobą tylko to, co najważniejsze.

Etui na dokumenty

Nie tylko dla poetów

Choć smartfon w dużej mierze zastąpił nam tradycyjny notatnik, wciąż warto nosić przy sobie pióro lub długopis. Sytuacji, w których musimy coś podpisać bądź na szybko zanotować, jest całkiem sporo i póki co telefon nie sprawdzi się w każdej z nich. Dlatego etui na długopisy to akcesorium stworzone nie tylko dla profesorów i poetów. Nawet jeśli nie doświadczasz porywów weny i nagłego pragnienia przelania myśli na papier, przyda Ci się tego rodzaju dodatek. Z jednej strony pozwala on uporządkować przestrzeń torebki, zabezpieczając ją jednocześnie przed ewentualnym rozlaniem się atramentu, a z drugiej stanowi o profesjonalnym wizerunku jego właścicielki.

Etui na długopisy

W trosce o urodę

Kosmetyki to prawdopodobnie jedna z najbardziej problematycznych rzeczy w damskiej torebce. Trudno utrzymać je w porządku ze względu na to, ile się ich ze sobą nosi. Pomadki, pudry, cienie, tusze… Wszystkie mogą się przydać. Jak nad nimi zapanować? To proste – z pomocą przychodzi oczywiście odpowiednie etui. Zmieścisz w nim ulubione kosmetyki, dzięki czemu będą one zawsze w doskonałym stanie. Żadnych rozlanych tuszów i żyjących własnym życiem szminek! Wyobraź sobie, że wchodzisz do łazienki i żeby „przypudrować nosek”, musisz najpierw wygrzebać każdy produkt z przepastnej torebki. Przecież to może zająć wieki! O ileż wygodniej sięgnąć po eleganckie etui, w którym znajdziesz kilka swoich podstawowych kosmetyków.

Sprawdź ofertę Etui w Puccini >>

Nie bądź jak pan Hilary

Wierszowi Juliana Tuwima każde dziecko zawdzięcza wiedzę o trudach poszukiwania swojej dodatkowej pary oczu. Cały utwór pewnie nigdy by nie powstał, gdyby poeta znał asortyment sklepu Puccini. Pan Hilary wiedziałby wtedy doskonale, gdzie warto chować swoje okulary, aby ich nie zgubić. Futerał tego rodzaju wykonany jest z wysokogatunkowej skóry, która atrakcyjnie się prezentuje i chroni okulary przed zarysowaniami. Dzięki temu bez obaw możesz nosić je w torebce razem z innymi przedmiotami.

Etui na okulary

Pęki kluczy wyszły z mody

Duża metalowa obręcz, na którą zakłada się wszelkie posiadane klucze, mogła być modna w czasach średniowiecza. To nieodłączny rekwizyt wszystkich strażników w lochach w każdym filmie historycznym czy grze fantasy. Chyba nie chcesz być z nimi kojarzona? Dziś należałoby podać w wątpliwość zarówno wygląd takiego rozwiązania, jak i jego funkcjonalność. Nie sprawia wrażenia zbyt wygodnego, prawda? Znacznie lepiej niż archaiczny pęk sprawdzi się eleganckie, skórzane etui na klucze. Zmieścisz w nim więcej niż jeden ich komplet. Możesz więc nosić w nim zarówno klucze do domu, jak i kluczyk do samochodu. Jeśli Twoje zapotrzebowania na co dzień jest dużo większe, to cóż… pozostaje Ci pęk.

Etui na klucze MU1626L 1

Wszystkie zalety etui Puccini

Możliwość uporządkowania zawartości torebki to nie jedyna korzyść, jaką niosą ze sobą etui Puccini. Zalet jest znacznie więcej. Należy wśród nich wymienić przede wszystkim atrakcyjny design tych produktów. Elegancji nadaje im delikatna skóra naturalna, której faktura przyciąga oko. Na ten subtelny materiał pozytywnie zareagują nie tylko oczy, ale i nos – skórzane etui przyjemnie pachną, nie pozostawiając złudzeń, z czego je wykonano.

Jeśli jesteśmy już przy skórze, warto wspomnieć również o jej praktycznych właściwościach. Materiał ten, choć delikatny, odznacza się wyjątkową wytrzymałością. Dzięki temu nie grozi mu rozdarcie czy odkształcenie – swój doskonały stan zachowa na lata. To bardzo istotna cecha w przypadku futerałów, z których przecież korzysta się często na co dzień. Taka intensywna eksploatacja nie znajdzie jednak negatywnego odzwierciedlenia w wyglądzie etui.

Zagubienie dokumentów, kluczy czy okularów nie należy do przyjemnych przeżyć. Nie pozostawiaj więc niczego przypadkowi i zaopatrz się w etui Puccini. Dzięki nim w Twojej torebce zapanuje porządek, a Ty będziesz spokojna o swoje najważniejsze rzeczy.