Dodatkowe -15% na wybrane kolekcje walizek w PUCCINI!

promocja puccini

 

* Promocja obowiązuje do odwołania.
** Ceny na sklepie są już obniżone.

 

KOLEKCJA WALIZEK BAHAMAS (PP016)

 

Walizki Puccini z kolekcji Bahamas wykonane zostały z bardzo trwałego, ultralekkiego polipropylenu, odpornego na odkształcenie w momencie nacisków. Ta niezwykle oryginalna kolekcja bagażu wyróżnia się ciekawą stylistyką oraz żywymi kolorami. Idealny model dla osób, które lubią wyróżnić się z tłumu.

.

KOLEKCJA WALIZEK PARIS (ABS03)

 

Nowoczesne, pełne charakteru walizki Paris przykuwają uwagę już przy pierwszym spojrzeniu. Kolejną korzyść zauważą Państwo podczas użytkowania, ponieważ zostały wykonane z odpornego na zniekształcenia i zarysowania materiału. Najnowsza kolekcja walizek Puccini - ABS03 to idealne połączenie doskonałej jakości z przystępną ceną.

 

KOLEKCJA WALIZEK VIENNA (PC021)

 

Vienna to kolekcja walizek Puccini klasy Premium. To doskonały wybór dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość, funkcjonalność i perfekcję wykonania. Vienna, to obok nowoczesnego designu, niezawodna technologia. Kolekcja stworzona została ze 100% Virgin Polycarbonate, który gwarantuje doskonałą odporność na uszkodzenia przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Nowoczesny design walizek uwidoczniony jest w dedykowanych dla tej kolekcji oksydowanym, aluminiowym stelażu i zamkom. Elegancję podkreślają detale, takie jak między innymi zlicowany z bryłą walizki zamek TSA czy pełne koła z wytrzymałego tworzywa.

  

KOLEKCJA WALIZEK IBIZA (ABS04)

 

Kolekcję Ibiza tworzą eleganckie walizki o dużej pojemności, dzięki czemu sprawdzają się idealnie podczas długich podróży. Cechą tych walizek jest doskonały stosunek jakości do ceny. W trosce o komfort użytkowników, projektanci marki Puccini zadbali o nowoczesne rozwiązania, zwiększające komfort użytkowania walizki.