Dodatkowe -15% na wszystko:

Rozmiar ma znaczenie! Jak dobrać rozmiar bielizny?

Kupowanie bielizny przez Internet zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. I bynajmniej nie chodzi o dobór fasonu, koloru czy materiału. Nie chodzi także o jakość wykonania. Bo we wszystkich tych przypadkach, zawsze powinniśmy kierować się rozsądkiem i doświadczeniem, wybierając wyłącznie renomowane marki i sprawdzone e-sklepy. Da nam to gwarancję satysfakcji z zakupionego produktu.

I choć mówi się, że bliższa ciału koszula, to jednak to bielizna, w tym męskie bokserki, jest tym co musi być w stu procentach wygodne, komfortowe, trwałe i niezawodne.

W czym zatem problem? Najczęściej kłopot podczas zakupu bielizny w sieci, sprawia dobór odpowiedniego rozmiaru. O ile w przypadku kosmetyków czy książek można to robić niemal w ciemno, o tyle zaopatrując się w odzież, należy najpierw upewnić się co do swoich wymiarów. Jak wiemy różne marki, stosują różne rozmiarówki. Rozmiar L rozmiarowi L nierówny. Podobnie z S, M, XL itd. Dlatego też wymierzyliśmy nasze produkty bardzo dokładnie. Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych wymiarów, które w realny sposób pozwolą zwizualizować sobie nasze produkty, nawet na odległość.

Jak dobrać rozmiar męskich bokserek PUCCINI?

Bokserki męskie puccini