TOREBKI MID SEASON SALE -50%

Puccini Gdziekolwiek Jesteś - walizki, torebki, galanteria skórzana

 

 

ROZWÓJ FIRMY PUCCINI

Choć firma PUCCINI związana jest od zawsze z pomorzem zachodnim, to w swojej historii zmieniała siedzibę już kilkukrotnie i zawsze związane było to z rozwojem przedsiębiorstwa. Prawdziwy przełom nastąpił w 2004 roku kiedy w Dobrej koło Szczecina powstała siedziba główna w postaci nowoczesnego kompleksu o powierzchni 3500 m2, w którym znajdowało się biuro projektowe, wzorcownia oraz baza logistyczno-handlowa.

Dynamiczny wzrost sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz uruchomiony własny, nowy kanał e-commerce, przyczyniły się do kolejnej przeprowadzki. Serce marki bije obecnie w Skarbimierzycach w województwie zachodniopomorskim. Właśnie tu w 2017 roku powstała nowa inwestycja PUCCINI o wartości około 16 milionów złotych. Nowe centrum biurowo-logistyczne to magazyn z dwiema antresolami, które pozwoliły zwiększyć powierzchnię do ponad 10 000 metrów kwadratowych oraz trzypiętrowy biurowiec o łącznej powierzchni 1 500 metrów kwadratowych. W nowej, trzykondygnacyjnej siedzibie znajdują się oprócz obszernych magazynów i pomieszczeń biurowych, także projektowania, wzorcownia, studio fotograficzne, showroom, czy pomieszczenie do testów.  

Zarząd Puccini Sp. z o.o. ogłasza, Plan podziału spółki Puccini z ograniczoną odpowiedzialnością z dnia 21 lipca 2020 roku, w drodze przeniesienia części majątku spółki na Puccini EVO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

Plan Podziału Puccini

Załącznik nr 1 - Pracownicy przenoszeni do Spółki Przejmującej

Załącznik nr 2A - Środki trwałe

Załącznik nr 2B - Wyposażenie nie stanowiące środków trwałych

Załącznik nr 2C - Zapasy

Załącznik nr 2D - ŚT w leasingu (ujęcie księgowe)

Załącznik nr 3 - Wartości niematerialne i prawne przenoszone do Spółki Przejmującej

Załącznik nr 4A - Umowy przenoszone do Spółki Przejmującej - związane z nieruchomością

Załącznik nr 4B - Umowy przenoszone do Spółki Przejmującej - kontrakty B2B

Załącznik nr 4C - Umowy przenoszone do Spółki Przejmującej - pozostałe

Załącznik nr 5 - Należności przenoszone do Spółki Przejmującej

Załącznik nr 6A - Zobowiązania przenoszone do Spółki Przejmującej z wyjątkiem wynagrodzeń i rozrachunków publicznoprawnych

Załącznik nr 6B - Zobowiązania przenoszone do Spółki Przejmującej z tyt. wynagrodzeń i rozrachunków publicznoprawnych

Załącznik nr 7 - Lista zleceniobiorców przenoszonych do Spółki Przejmującej