WALIZKI KABINOWE DODATKOWY RABAT -20%

sale

Torby na garnitur

1 Produkt

Torby na garnitur - niezbędna pomoc w trakcie podróży

Bez względu na cel i długość podróży, dbałość o najwyższy komfort przewozu garderoby należy do obowiązku każdej osoby, dbającej o nienaganny styl i perfekcyjny wizerunek.

Zwłaszcza, jeśli zaraz po podróży czeka nas ważne służbowe spotkanie.

Wyjątkowy komfort przewożenia odzieży zagwarantują Ci torby na garderobę marki Puccini.

Dlaczego torby na garderobę?

Takie torby możemy porównać do podróżnych szaf. Dzięki najnowszym technologiom, wykorzystanym do ich stworzenia, doskonale sprawdzają się do przewozu garniturów, marynarek, eleganckich sukienek i wszystkich elementów garderoby, które zaraz po wyjęciu z torby muszą wyglądać perfekcyjnie. Wybierając torbę idealną zwróć uwagę na możliwość jej rozłożenia i powieszenia, obecność wieszaków oraz regulowanej taśmy, zapobiegającej przesuwaniu się garderoby. Korzystając z torby zgodnie z przeznaczeniem możesz być pewien, że Twoje ubrania będą wyglądały perfekcyjnie, nawet po długiej podróży.

Wszystkie modele toreb marki Puccini idealnie sprawdzą się zarówno podczas podróży samochodem, pociągiem jak i samolotem, gwarantując swoim właścicielom całkowity komfort i wyjątkową funkcjonalność.

Pokrowce/torby na garnitury od Puccini odpowiedzią na potrzeby klientów

Inspiracją do zaprojektowania unikalnych, oryginalnych toreb na garderobę marki Puccini stały się potrzeby naszych klientów. W odpowiedzi na ich oczekiwania stworzyliśmy niezwykle praktyczną kolekcję, wykonaną z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Torby są odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz czy promieniowanie UV, dzięki czemu można ich używać o każdej porze roku.

Klasyczny design i stonowana kolorystyka sprawiają, że torby na garderobę będą doskonałe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Uniwersalny, ponadczasowy charakter produktów podkreśli elegancki styl i perfekcyjny wizerunek właścicieli. Wyjątkowa jakość toreb na garderobę została potwierdzona dwuletnią gwarancją, udzielaną na każdy produkt marki Puccini.

Dzięki akcesoriom podróżnym marki Puccini każda podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

Torby na garnitur

0 Produktów
Sortuj:
    Widok