-50%Promocja

Zestaw Walizek Szary London
(A: 77.5x57x35 cm; B: 67x49x30,5 cm; C: 53,5 x 37,5 x 20 cm)

Kod produktu:PC019 ABCp 4

Cena regularna 1 967,00 zł

Cena promocyjna 983,99 zł

Dostępne kolory

Opis produktu

  Walizka na kółkach marki Puccini znakomicie sprawdzi się podczas długich podróży. Dzięki zastosowaniu funkcjonalnych rozwiązań korzystanie z niej jest niezwykle komfortowe i wygodne, a ponadczasowy design podkreśli profesjonalny wizerunek i doskonały gust właściciela.

  Dzięki czterem podwójnym kołom walizka Puccini jest bardzo zwrotna, a jej przemieszczanie - bez względu na rodzaj nawierzchni - nie stanowi żadnego problemu. Wysuwana teleskopowa rączka z regulacją wysokości pozwoli na dostosowanie uchwytu do indywidualnych preferencji. Rączki na górnej i bocznej stronie walizki gwarantują komfortowe i wygodne podnoszenie.

  Podróżując z walizką Puccini możesz mieć pewność całkowitego bezpieczeństwa przewożonej zawartości. Wszystko za sprawą cyfrowego zamka TSA, który ułatwia służbom lotniskowym zbadanie zawartości bagażu bez konieczności uszkadzania zamka cyfrowego. Komorę główną zabezpieczono kieszenią zamykaną na zamek. W niej znajduje się kieszeń ze suwakami. Komora na klapie została zabezpieczona kieszenią z siatki zamykaną na suwak. Walizka posiada pasy zabezpieczające garderobę. Została także wyposażona w dodatkowy zamek pozwalający na zwiększenie pojemności.

Szczegóły produktu

 • Kółko obrotowe 360
 • Zamek szyfrowy TSA

Parametry produktu

 • Wymiary z wystającymi elementami: A: 77.5x57x35 cm; B: 67x49x30,5 cm; C: 53,5 x 37,5 x 20 cm
 • Kółka - ilość: 4 kolka
 • Gwarancja: 2 lata
 • kolor: szary

Zapytanie dotyczące produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola