Zestawy walizek

     

1 do 10 z 17 produktów

Zestaw Walizek Czerwony - Oxford - ZWPC023 3B -52%Promocja Zestaw Walizek Czerwony - Oxford - ZWPC023 3B

Cena regularna 2 137,00 zł

Cena promocyjna 1 017,99 zł

Jeżeli szukasz walizki, która jest kwintesencją elegancji i stylu, takiej która bez jakichkolwiek wątpliwości wyróżni się klasą na tle innych walizek, to właśnie walizki Oxford PC023 będą w pełni odpowiadały na Twoje potrzeby.


Kolekcja stworzona została z materiału 100% Virgin Polycarbonate (Bayer PC), który gwarantuje doskonałą odporność na uszkodzenia (potwierdzoną pięcioletnią gwarancją) przy jednoczesnym zachowaniu lekkości.


Ta niezwykła, inspirowana czasami Orient Express kolekcja walizek Oxford PC023, to idealne połączenie doskonałej jakości i elegancji. Wyjątkowości kolekcji nadają gustowne detale. Górna rączka wykończona została skórą naturalną. Dodatkowo każda walizka wyposażona została w doczepiany name tag (ze skóry ekologicznej), który poza swoją funkcjonalnością, pełni rolę dekoracyjną.


Niebanalny wizerunek kolekcji uzupełniają funkcjonalne rozwiązania. Główna komora walizki podzielona została na dwie części, wyściełane logowaną, wytrzymałą podszewką. Obie komory posiadają elastyczne pasy, uniemożliwiające przesuwanie się bagażu. Ponadto jedna z nich zabezpieczona jest zapinaną na zamek przegrodą, która z kolei posiada dodatkową, siateczkową kieszonkę. Wewnątrz, w centralnej części znajduje się dodatkowa, mała kieszeń zapinana na suwak. Aby jeszcze lepiej zabezpieczyć przewożone rzeczy, całość zabezpieczona została szyfrowanym zamkiem TSA, zamontowanym w nowatorski sposób, dzięki czemu jest on zintegrowany z bryłą walizki.


Walizki Oxford PC023 posiadają regulowany stelaż oraz cztery, podwójne, obracane kółka. Daje to dużą wygodę prowadzenia walizki obok. Dodatkowo walizki (duża i średnia) wyposażone zostały w dwa uchwyty (u góry i z boku) oraz boczne stópki zabezpieczające, które pozwalają postawić walizkę na boku.


Kolekcja Oxford to walizki w trzech rozmiarach: duża, średnia i mała (kabinowa). Rozmiar cabin size wyposażony został dodatkowo w poszerzenie (zwiększa ona pojemność o ok. 20%). Uzyskuje się je w prosty sposób, za pomocą jednego suwaka.Zestaw Walizek Czarny - Stockholm - ZWPC020 1 -50%Promocja Zestaw Walizek Czarny - Stockholm - ZWPC020 1

Cena regularna 2 137,00 zł

Cena promocyjna 1 068,99 zł

Jeżeli szukasz walizek, któr jest kwintesencją elegancji i stylu, takiej która bez wątpliwości wyróżni się klasą na tle innych walizek np. na lotnisku, to właśnie walizki Stockholm będą w pełni odpowiedzią na Twoje potrzeby.


Niezwykła kolekcja walizek Stockholm - PC020 to idealne połączenie wysokiej jakości (potwierdzone pięcioletnią gwarancją) i nowoczesnego designu, który przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie. Wyjątkowości nadają jej gustowne zdobienia (na rączce, zamku oraz froncie) wykonane ze skóry ekologicznej. Także kolory w jakich kolekcja została przygotowana dodają jej oryginalności.


Walizki wyprodukowano w 100% z policarbonu, dzięki czemu są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Niebanalny wizerunek kolekcji uzupełniają funkcjonalne rozwiązania, takie jak możliwość poszerzenia walizki za pomocą jednego suwaka (w rozmiarze kabinowym nie występuje). Główna komora walizki podzielona została na dwie części. Obie posiadają elastyczne pasy, uniemożliwiające przesuwanie się bagażu. Ponadto jedna z nich zabezpieczona jest zapinaną na zamek przegrodą, która z kolei posiada dwie dodatkowe, przezroczyste kieszenie (w wersji kabinowej jest to jedna kieszeń). Wewnątrz, w centralnej części znajduje się dodatkowa, mała kieszonka zapinana na suwak. Aby jeszcze lepiej zabezpieczyć przewożone rzeczy, całość zabezpieczona została szyfrowanym zamkiem TSA.


Walizki posiadają regulowany stelaż oraz cztery, podwójne, obracane kółka. Daje to dużą wygodę prowadzenia walizki obok. Kolejnym udogodnieniem jest rączka na górnej części (w walizce średniej i dużej znajduje się również na bocznej części). U dołu od spodu zamontowano dodatkowy uchwyt, aby maksymalnie ułatwić wkładania walizek do bagażnika lub po prostu jej przenoszenia. W rozmiarze dużym i średnim występują na bokach stopki ochronne, pozwalające na położenie walizki na różnych powierzchniach bez ryzyka zarysowania.

  1. 1
  2. 2