W gronie klientów marki Puccini znaleźli się m.in.:

tasteandtravel puccini torebka

 

KATARZYNA GLINKA

Aktorska teatralna i filmowa. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi

tasteandtravel puccini torebka

 

TASTE AND TRAVEL

Agnieszka Trolese - Blogowa redaktor naczelna, pasjonatka podróży, miłośniczka win, uzależniona od dobrego jedzenia, najchętniej spędziłaby 365 dni w roku z najbliższymi - podróżując.

goniaroniaa puccini torebka

 

GONIARONIAA

Gosia Skowrońska - influencerka, stylista, blogerka.

pukka lifestyle puccini torebka

 

PUKKA LIFESTYLE

Pasjonatka życia, totalnie zakochana w swojej rodzinie. Mama, żona, nauczycielka.

Styloly puccini torebka

 

STYLOLY

Styloly, czyli Aleksandra Marzęda. Z jednej strony blogerka z drugiej magister chemii. Jak sama mówi "pasja stała się moim pomysłem na życie - rozwój bloga utwierdza mnie w przekonaniu, że chcę się dzielić inspiracjami nie tylko z zakresu mody i urody, ale również stylu życia, aranżacji wnętrz czy organizacji ślubu."

anna wendzikowska puccini walizka

 

ANNA WENDZIKOWSKA

Dziennikarka, prezenterka telewizyjna oraz aktorka. Na swoim koncie ma setki przeprowadzonych wywiadów, głównie z gwiazdami Hollywood.

joanna krupa walizki puccini

 

JOANNA KRUPA

Modelka, aktorka i osobowość telewizyjna. Jurorka programu Top Model. Jako uczestniczka wystąpiła w reality-show "The Real Housewifes of Miami". Obrończyni zwierząt i aktywistka PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

puccini anna skura what anna wear blog zaufali nam

 

ANNA SKURA

Blogerka modowa, absolwentka ASP na wydziale Sztuki Mediów, biegaczka, podróżniczka. Autorka bloga What Anna Wears.

puccini dwarazyw blog zaufali nam

 

OLiVKA

Olivkablog to dziesiątki pomysłów na codzienne, unikalne stylizacje w modzie dziecięcej, tworzone z pasji i chęci inspiracji.

puccini kamil dominika grosicki zaufali nam

DOMINIKA I KAMIL GROSICCY

Zarówno Kamil jak i jego żona Dominika przekonali się do naszego asortymentu. Wierzymy, że produkty Puccini posłużą Państwu Grosickim zarówno w pracy jak i podczas prywatnych podróży.

 puccini dwarazyw blog zaufali nam

DwaRazyW by PATRYCJA WALBURG

Inspirujący blog o modzie dla dzieci, nastolatek i nie tylko. Jak zapewnia Patrycja: W modzie dla dzieci i nastolatek nie ma nudy. DwaRazyW jest jedynym w blogoswerze, który pokazuje modę widzianą oczami dziecka tego dużego i tego małego. Modę jaką chciałyby nosić, a nie taką, w którą najchętniej ubraliby je rodzice.  

 

paula

PAULA JAGODZIŃSKA

Stylistka, jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jak sama o sobie pisze: optymistka, romantyczka, podróżniczka, miłośniczka mody i pasjonatka życia. Od 2011 roku nieprzerwanie prowadzi bloga Beauty.Fashion.Shopping, którego celem jest przede wszystkim inspirowanie czytelników. 

Sklep Puccini - Jakub Mauricz

 

 

JAKUB MAURICZ

Założyciel, główny szkoleniowiec i dyrektor programowy Mauricz.com. Opiekun dietetyczny czołowych polskich sportowców m.in.: Joanny Jędrzejczyk, Michała Materli, Aslambeka Saidova, czy
Mameda Khalidova. Konsultant naukowy, ekspert od spraw odżywiania i suplementacji. Redaktor prowadzący magazynu Body Challenge. Autor wielu artykułów do Food Forum, Men's Health, Logo, Body Life, Trainer.

Przeczytaj wywiad z Jakubem Mauriczem.


 

JOANNA JĘDRZEJCZYK

Sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna Mistrzyni Europy oraz pięciokrotna mistrzyni Polski w muay thai. W 2014 roku jako pierwsza Polka zadebiutowała w największej i najbardziej prestiżowej organizacji mieszanych sztuk walki (MMA) na świecie – UFC. Rok później Asia zdobyła mistrzostwo tej organizacji w wadze słomkowej.