TOREBKI MID SEASON SALE -50%

Kategorie
2022-04-12 12:08:00

NOWA SIEDZIBA PUCCINI W SKARBIMIERZYCACH

puccini-1

Firma PUCCINI zmieniała swoją siedzibę już kilkukrotnie, zawsze jednak związane to było z rozwojem firmy. Nie inaczej jest i tym razem. Dynamiczny wzrost sprzedaży detalicznej i hurtowej oraz uruchomiony niedawno własny kanał e-commerce, przyczyniły się do kolejnej przeprowadzki.

Serce marki bije obecnie w Dobrej koło Szczecina. Tu znajduje się biuro projektowe oraz baza logistyczno-handlowa. Jednak w ciągu najbliższych miesięcy to się zmieni. W Skarbimierzycach powstaje właśnie nowa inwestycja PUCCINI o wartości około 16 milionów złotych.

Nasz zespół nieustannie się poszerza, potrzebujemy także coraz większej przestrzeni magazynowej i chcemy rozbudować bazę logistyczną. Powstają nowe działy np. e-marketingu czy e-sprzedaży. Poszerzamy kadry księgowości, zaopatrzenia. Rozwijamy również dział kreatywności z fotografami czy grafikami. Obecnie zajmowana siedziba w Dobrej nie jest w stanie już nas pomieścić, dlatego przy współpracy z firmą Prime Construction stawiamy nowe centrum biurowo-logistyczne, w skład którego wchodzą: magazyn z dwiema antresolami, co pozwoliło zwiększyć powierzchnię do ponad 10 000 metrów kwadratowych oraz trzypiętrowy biurowiec o łącznej powierzchni 1 500 metrów kwadratowych.

W naszej nowej, trzykondygnacyjna siedzibie znajdą się oprócz obszernych magazynów i pomieszczeń biurowych, także projektowania, wzorcownia, studio fotograficzne, showroom, czy pomieszczenie do testów.

puccini-2

Polecane produkty