DARMOWA DOSTAWA NA CYBER MONDAY:

Oferty pracy w PUCCINI

PUCCINI

 

 

 Marka PUCCINI to firma z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. To czołowy polski producent bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej.

Katalog Puccini to kilkaset modeli wyrobów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i gabarytowych. To prestiżowy, najwyższej jakości towar, do produkcji którego firma wykorzystuje wyjątkowo trwałe i eleganckie materiały.

Proponowane kolekcje przeznaczone są dla Klientów o różnorodnych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania oraz wysmakowany styl sprawiają, że produkty Puccini są doceniane przez miliony użytkowników już od ponad dwudziestu lat.

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci kilkuset partnerów handlowych, produkty Puccini dostępne są na terenie całego kraju oraz za granicą. W Polsce można je kupić w ponad dwudziestu salonach firmowych oraz e-sklepie puccini.pl.

  

Zobacz kogo aktualnie szukamy i dołącz do naszego zespołu!

 

 

 

 

 

Jak aplikować do PUCCINI:

 

  • Wyślij do nas e-mail na adres podany w ogłoszeniu.
  • W tytule maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.
  • W treści maila zamieść nastepującą klauzulę RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną w związku z przetwarzaniem danych osobowych do celów rekrutacji dostępną pod adresem https://puccini.pl/kariera

  • Dołącz do maila plik (preferowany PDF) z CV.

 

Klauzula informacyjna dla Kandydatów:

Szanowny Kandydacie,

przesyłając CV na adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Puccini Sp. z.o.o. / Puccini Evo Sp. z o.o.(z siedzibą przy ul. Klubowa 2, Skarbimierzyce) Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: iod@puccini.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich oddanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO).

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia, lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przeniesienia podanych danych (na których przeniesienie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Możesz się kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: iod@puccini.pl

Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy od dnia zgłoszenia rekrutacyjnego.

 

PUCCINI