TOREBKI MID SEASON SALE -50%

ZWROT TOWARU ZAKUPIONEGO W E-SKLEPIE
I OFICJALNYM KONCIE NA ALLEGRO

Jeśli zamówiony produkt Puccini nie spełni Państwa oczekiwań, mogą Państwo dokonać jego zwrotu bez podania przyczyny w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki.

Zwracany produkt powinien być w stanie niewykraczającym poza konieczny do stwierdzenia charakteru produktu, a także jego cech i funkcjonowania.

Nie dokonujemy wymiany produktu na inny. Jeżeli chcą Państwo wymienić produkt, należy złożyć całkiem nowe zamówienie, a wcześniej zakupiony produkt zwrócić.

Jednocześnie informujemy, że dokonując zwrotu, klient oświadcza, że przekazywany produkt został zakupiony w sklepie puccini.pl lub na oficjalnym koncie marki na Allegro (SM-Puccini). W przypadku stwierdzenia, iż produkt nie został zakupiony w jednym z ww. miejsc, zwracający ponieście koszty odbioru produktu od PUCCINI i we własnym zakresie będzie mógł dokonać zwrot u właściwego sprzedawcy.

Proponujemy cztery formy zwrotu zakupionego towaru (wyłącznie dla zamówień z puccini.pl):

 1. Darmowe Szybkie Zwroty w Paczkomacie (dotyczy wyłącznie zwrotów torebek, toreb i galanterii skórzanej, maksymalny rozmiar paczki 410x380x640mm).
 2. Przekazanie towaru do oficjalnego salonu Puccini (obsługa salonu wyśle towar do centrali)
 3. Wysyłka towaru we własnym zakresie, na własny koszt.
 4. Przekazanie towaru kurierowi umówionemu przez BOK Puccini.

Aby dokonać zwrotu należy:

 1. Pobrać i wypełnić formularz zwrotu (kliknij aby pobrać)lub formularz reklamacji produktu z wadą fabryczną (kliknij aby pobrać) będące oświadczeniem odstąpienia od umowy. Wskazany wzór formularza nie jest obowiązkowy. Odstąpienie od umowy może zostać dokonane na dowolnym formularzu stworzonym przez Klienta.
 2. W zależności od wybranej formy zwrotu należy:
  a) odesłać towar na adres:
      Dział zwrotów e-sklep Puccini Sp. z o.o.
      Skarbimierzyce, ul. Klubowa 2
      72-002 Dołuje
  b) wypełnić formularz Szybkie Zwroty w Paczkomacie (przejdź do formularza),
  c) oddać towar do salonu (zobacz pełną listę salonów)
  d) skontaktować się e-mailowo ([email protected]) z BOK Puccini, w celu umówienia kuriera po odbiór zwracanego towaru.
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. (szczegóły w regulaminie sklepu).
 3. Aby skutecznie odstąpić od umowy należy przedstawić numer zamówienia internetowego lub numer faktury sprzedaży. Ułatwi to identyfikację przesyłki i przyśpieszy zwrot pieniędzy.

Formularze do pobrania

- Formularz 1 - Formularz zwrotu towaru

- Formularz 2 - Formularz reklamacji produktu bez wadą fabryczną

- Formularz 3 - Formularz reklamacji