Puccini & eSky.pl - Z PASJĄ DO CELU

Zgarnij 50 zł na zakup biletów lotniczych przez eSky.pl i realizuj swoje pasje gdziekolwiek zechcesz

promocja tygodnia puccini

 

Z Pasją Do Celu - spełniaj swoje marzenia z Puccini i eSky.pl!


Teraz spełnianie marzeń jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Swoje pasje możesz realizować w dowolnym miejscu na świecie, a wszystko dzięki współpracy Puccini i eSky.pl. Wspieramy miłośników podróży, pozytywnie zakręconych na punkcie swoich zainteresowań. Zobacz, co zyskujesz, korzystając z naszych ofert!

Różne pasje, różne miejsca

Jest mnóstwo zainteresowań, którym można oddawać się w domu lub w swojej miejscowości. Ale jeszcze więcej jest takich, które wymagają przemieszczania się - nieraz na spore odległości. W tym celu prawdziwi pasjonaci podróżują, poszukując na przykład odpowiednich krajobrazów, warunków klimatycznych czy kulturowych. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak, mamy dla Ciebie nie lada niespodziankę! Puccini i eSky.pl wspólnie dostarczają Ci teraz wszystko, co niezbędne do realizowania Twoich pasji.

Z walizkami Puccini oraz biletami lotniczymi zakupionymi przez eSky.pl świat stoi przed Tobą otworem! Możesz ruszyć przed siebie i w pełni oddać się swoim pasjom. Realizacja najśmielszych marzeń jest teraz na wyciągnięcie ręki.

 

Z Pasją Do Celu - skorzystaj z jedynej w swoim rodzaju okazji!


Jak zacząć spełniać swoje marzenia? Każdy Klient Puccini otrzyma od eSky - partnera akcji - dodatkowe 50 złotych na zakup biletów przez serwis eSky.pl. Wystarczy, że wejdziesz na stronę puccini.esky.pl, aby cieszyć się podróżami do najdalszych zakątków świata.

W krajach Europy Wschodniej mówi się o "zabiciu dwóch królików za jednym strzałem". Na zachód od naszych granic i w Skandynawii "zabija się dwie muchy jednym uderzeniem". W kilku europejskich państwach używa się także zwrotu "zabić dwa ptaki jednym kamieniem". Tylko w Polsce "pieczemy dwie pieczenie przy jednym ogniu". Każda z tych wersji doskonale oddaje jednak naturę naszej promocji: "2 w 1" - zyskujesz solidną walizkę (zobacz pełną ofertę walizek i kuferków PUCCINI), która bezbłędnie sprawdzi się w każdych warunkach, jednocześnie otrzymując bonus do biletu lotniczego!

Nie możesz się zdecydować? Żaden problem!

Jeśli uważasz, że nie masz ciekawych pasji, lub masz ich tak wiele, że nie wiesz, której warto się poświęcić, nie przejmuj się. Akcja Puccini i eSky.pl obejmuje także serię porad dotyczących obierania celów i sposobów ich realizacji. Podpowiemy Ci, co ciekawego można robić na świecie i jak zacząć. Wystarczy, że będziesz śledzić nasze social media - zaczną się tam pojawiać posty i artykuły, które zainteresują każdego podróżnika!

Dołącz do grona pasjonatów i skorzystaj z okazji, jaką daje wyjątkowa współpraca Puccini i eSky!
Polub nasze profile na Facebooku i Instagramie i bądź na bieżąco.

Dodatkowe informacje:

  1. Promocja obowiązuje od 07.09.2020 do 09.11.2020.
  2. Aby uzyskąc zniżkę należy:
    - Wejść na puccini.esky.pl.

    - Podać swój adres e-mail.
    - Zaakceptować przesłany regulamin eSky Wallet.
  3. Od tego momentu możesz się cieszyć doładowaniem 50 złotych na loty w eSky (ważnym do końca roku 2020)
  4. Szczegóły na temat uzyskania 50 złotych na zakup biletów przez serwis eSky znajdują się na stronie partnera: puccini.esky.pl

 

Zobacz także nasze propozycje wyjazdów oraz nasz poradnik podróżnika:

Walizki kabinowe / małe

 

Walizki średnie

 

Walizki duże

 

Zestawy walizek

 

Kuferki i kosmetyczki

 

Torby podróżne i plecaki