WALIZKI KABINOWE DODATKOWY RABAT -20%

sale

Rękawiczki skórzane

1 Produkt

Rękawiczki skórzane dla kobiet i mężczyzn

Rękawiczki towarzyszą nam od zawsze. Mogą pełnić funkcję ochronną lub dekoracyjną. W zasadzie nie ma osoby, która by ich nie nosiła. Z jednej strony mamy rękawiczki eleganckie, skórzane lub jedwabne, z drugiej rękawice funkcyjne: dla snowboardzistów, na rower, do ogródka, lateksowe czy robocze.

Jak dobrać rozmiar rękawiczek? Aby dobrać rozmiar rękawiczek należy zmierzyć obwód bez kciuka na wysokości kostek, a następnie wybrać rozmiar z tabeli umieszczonej pod tym linkiem (kliknij).

Ocieplane rękawiczki skórzane - idealny dodatek na jesień i zimę

Rękawiczki mają niezwykle długą historię i symbolikę. Dziś ich rola sprowadza się jedynie do chronienia i ocieplania dłoni lub jako dodatek do stroju. Idealnie dobrane ocieplane rękawiczki potrafi stworzyć niezwykłą stylizację w moment, a wraz z dopasowaną torebką czy szalem gwarantują niezapomnianą kreację.

Rękawiczki ze skóry ochronią Twoje dłonie przez zimnem

Choć mogłoby się wydawać, że rękawiczki skórzane są delikatne, a ich głównym zadaniem jest "ładnie wyglądać", to w praktyce idealnie chronią dłonie przed wiatrem czy chłodem. Rękawiczki takie posiadają bowiem podszewkę, która dodatkowo da przyjemność i komfort noszenia. Dla miłośników białego szaleństwa, lepiej nadadzą się specjalistyczne, funkcyjne rękawice. Przy ich wyborze warto, podobnie jak przy rękawiczkach skórzanych, zwrócić uwagę na wygląd i kolor, bo na stoku także króluje moda.

Rękawiczki skórzane

0 Produktów
Sortuj:
    Widok