DARMOWA DOSTAWA PRZEZ:

sale

Torby męskie

1 Produkt
Filtry:

Torby męskie na ramię i listonoszki od Puccini

Nie da się ukryć, że to kobiety uchodzą za prawdziwe koneserski torebek. Zdarza się, że kolekcjonowanie butów i torebek staje się prawdziwym hobby, a kolejne modele pojawiają się w damskiej szafie z prędkością światła. W końcu, na wielkie wyjście potrzebna jest przecież kopertówka, jeżdżąc rowerem warto wybrać wygodną listonoszkę, a podczas spaceru po mieście idealnie sprawdzi się duża torba w rozmiarze XXL.

Co jednak w przypadku mężczyzn? Czy lubowanie torebek jest tylko kobiecą domeną? Jakie cechy powinna mieć najlepsza męska torba, aby jej właściciel pokochał ją odwzajemnioną miłością?

Dla współczesnych mężczyzn liczy się przede wszystkim funkcjonalność i najwyższa jakość. Trudno się dziwić – w przeciwieństwie do kobiet, ta sama torba męska zazwyczaj towarzyszy im w różnych okolicznościach i sytuacjach życiowych. Ulubiony przedmiot zabierają ze sobą na uczelnię, do pracy, na zakupy oraz na siłownię. Wybierając konkretny model warto mieć więc pewność, że został wyprodukowany z najlepszej jakości materiałów, co z całą pewnością przełoży się na trwałość i komfort użytkowania. Gwarancją wytrzymałości i solidności będzie z pewnością naturalna skóra. Taki materiał jest nie tylko wyjątkowo trwały, nie można odmówić mu również walorów wizualnych. Męskie torby z naturalnej skóry będą strzałem w dziesiątkę dla wszystkich, którzy cenią sobie prawdziwą wartość.

Małe i duże torby skórzane na codzień

Wielkość torby męskiej powinna być dostosowana do indywidualnych preferencji właściciela. Jeśli często nosisz przy sobie dokumenty, literaturę lub prasę wybierz model, do którego bez problemu zmieścisz teczkę formatu A4. Bardzo ważne są również dodatkowe kieszonki, dzięki którym bez problemu znajdziesz portfel, telefon komórkowy czy klucze. Dla zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne kieszenie powinny być zamykane.

Regulowany, wystarczająco szeroki pasek jest kolejnym atutem funkcjonalnej, męskiej torby na ramię. Zbyt wąski, może mieć problemy z utrzymaniem ciężaru zawartości torby. Regulacja pozwala dostosować jego długość, a co za tym idzie położenie torby, do wzrostu i sylwetki właściciela.

Torby męskie

5 Produktów
Sortuj:
  Widok
  -50%
  Vibe Collection
  GRANATOWA MATERIAŁOWA TORBA MĘSKA TYPU LISTONOSZKA
  99,00 49,99 
  -50%
  Vibe Collection
  ZIELONA MATERIAŁOWA TORBA MĘSKA TYPU LISTONOSZKA
  99,00 49,99 
  -50%
  Vibe Collection
  CZARNA MATERIAŁOWA TORBA MĘSKA TYPU LISTONOSZKA
  99,00 49,99 
  -64%
  wyprzedaż
  Torba Na Ramię Skórzana - Orion - LS6620
  419,00 149,99 
  -64%
  wyprzedaż
  Orion
  CZARNA MĘSKA TORBA ZE SKÓRY NATURALNEJ
  419,00 149,99