DARMOWA DOSTAWA PRZEZ:

sale

Torby podróżne na kółkach

1 Produkt
Filtry:

TORBY PODRÓŻNE NA KÓŁKACH - INFORMACJE

Torba na kołach jest połączeniem wyjątkowej wygodny użytkowania z komfortem przechowywania i przewożenia niezbędnych przedmiotów osobistych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z powodzeniem może służyć jako miękki bagaż, noszony na ramieniu, będzie również doskonałą zastępczynią walizki.

Komfortowe torby podróżne na kółkach Puccini

Torba na kółkach to koniec kłopotów z niedomykającą się walizką. Dzięki swojej budowie, funkcjonalna torba z pewnością zmieści wszystkie niezbędne w podróży rzeczy. Szereg dodatkowych kieszonek pozwoli perfekcyjnie rozłożyć poszczególne rzeczy, zachowując porządek i harmonię. Jeśli torba okaże się zbyt ciężka do noszenia, trwała, teleskopowa rączka umożliwi Ci komfortowe i bez wysiłkowe jej prowadzenie. Nie bez znaczenia jest również materiał, z którego wykonany jest produkt. Wysokiej jakości poliester lub nylon, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia będzie gwarancją wieloletniej trwałości i niezmiennego wyglądu.

W zależności od swoich potrzeb może wybrać dużą torbę, która świetnie sprawdzi się nawet podczas długiej podróży albo niewielkich rozmiarów model, mieszczący laptop i niezbędne przedmioty osobiste. Mając świadomość wyjątkowej jakości produktów, wszystkie torby na kółkach Puccini zostały objęte dwuletnią gwarancją.

Podróż służbowa? Tylko z torbą podróżną na kółkach Puccini

Jeśli regularnie odbywasz podróże służbowe, żadna z nich nie może obyć się bez oryginalnych, eleganckich toreb na kółkach Puccini! Dzięki ponadczasowemu designowi i perfekcyjnemu wykończeniu nasze torby są symbolem dobrego stylu i niewymuszonej elegancji. Projektanci marki Puccini, zainspirowani potrzebami współczesnych ludzi biznesu stworzyli produkty nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne i stylowe. Wiele modeli wyposażonych jest w specjalną przegrodę na laptopa lub tablet, kieszonkę na telefon komórkowy i długopisy. Wybierając najlepszy model zwróć uwagę na te, posiadające zamki i możliwość zabezpieczenia na klucz. Jest to szczególnie ważne, jeśli przewozisz ważne służbowe dokumenty i wartościowe przedmioty.

Torba na kółkach Puccini to doskonała alternatywa dla walizki, która uczyni podróż komfortową, a pakowanie niezwykle przyjemnym.

Torby podróżne na kółkach

3 Produkty
Sortuj:
  Widok
  -62%
  wyprzedaż
  Amsterdam
  CZARNA TORBA PODRÓŻNA NA KOŁACH TYPU PILOT
  599,00 224,99 
  -66%
  wyprzedaż
  Copenhagen
  ELEGANCKA CZARNA TORBA PODRÓŻNA NA KOŁACH TYPU PILOT
  738,00 251,99 
  -66%
  wyprzedaż
  Copenhagen
  ELEGANCKA NIEBIESKA TORBA PODRÓŻNA NA KOŁACH TYPU PILOT
  738,00 251,99