Puccini
Puccini

Walizka do sanatorium duża na 4 obrotowych kołach miękka z nylonu żółta

Barbados Collection

389,99 

Najniższa cena w ciągu 30 dni sprzed obowiązywania aktualnej ceny: 899,00 -57 %
Cena pierwotna: 899,00 
Kolor:odcienie żółtego
Walizka do sanatorium duża na 4 obrotowych kołach miękka z nylonu czarna
Walizka duża z nylonu różowa
Walizka duża z nylonu zielona
Walizka duża z nylonu szara
Walizka do sanatorium duża na 4 obrotowych kołach miękka z nylonu żółta
Rozmiar: Duża
  • Opis i parametry produktu
  • Opcje i koszt dostawy
  • 30 dni na zwrot

Duża walizka do sanatorium - 92 l, lekka, wygodna i łatwa w prowadzeniu

Planujesz wyjazd i zastanawiasz się, co zabrać do sanatorium i jak to wygodnie spakować? Ta walizka została zaprojektowana dokładnie pod takie potrzeby jak dłuższy pobyt (np. 2-3 tygodnie), dużo rzeczy i potrzeba łatwego przemieszczania. To dobry wybór, jeśli szukasz walizki do sanatorium, która nie sprawia problemów w użytkowaniu podczas podróży.

Dlaczego ta walizka sprawdza się w sanatorium?

Lekka konstrukcja - łatwiejsza w codziennym użytkowaniu. Waga 3,2 kg sprawia, że walizka - szczególnie walizka dla seniora - jest wygodniejsza do podnoszenia i transportu, szczególnie gdy masz dużo rzeczy.

4 obrotowe koła -  wygodne przemieszczanie bez wysiłku. Cztery podwójne koła obracające się o 360° pozwalają prowadzić walizkę bez podnoszenia, nawet po nierównym podłożu (chodniki, korytarze, podjazdy).

Regulowany stelaż - dopasowanie do wzrostu. Teleskopowy uchwyt umożliwia komfortowe prowadzenie walizki bez schylania się.

Dwie wygodne rączki do przenoszenia - walizka została wyposażona w uchwyty umieszczone u góry oraz z boku, które ułatwiają podnoszenie i przenoszenie bagażu. To praktyczne rozwiązanie podczas wkładania walizki do bagażnika samochodu, zdejmowania jej z półki bagażowej czy przenoszenia po schodach. 

Model posiada identyfikator, który ułatwi kontakt z właścicielem bagażu w razie jego zgubienia. Kolejnym udogodnieniem jest kłódka z zamkiem szyfrowym, która chroni walizkę przed otwarciem przez niepowołane osoby.

Duża pojemność - wszystko, co trzeba zabrać do sanatorium. Pojemność ok. 92 l spokojnie wystarcza na ubrania, kosmetyczkę, leki i inne rzeczy potrzebne podczas pobytu.

Walizkę wykonano z trwałego nylonu, który dobrze znosi codzienne użytkowanie, transport i częste otwieranie, dzięki czemu walizka sprawdza się zarówno podczas wyjazdów do sanatorium, jak i innych podróży.

Jak spakować walizkę do sanatorium?

Walizka PUCCINI z kolekcji Barbados została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić organizację. To szczególnie ważne, jeśli zastanawiasz się, co spakować do sanatorium na 2-3 tygodnie, tutaj każda rzecz ma swoje miejsce i łatwo utrzymać porządek przez cały pobyt.

  • pasy stabilizujące - utrzymują ubrania i pozostałe rzeczy na miejscu, dzięki czemu zawartość walizki nie przesuwa się podczas transportu i nie robi się w niej bałagan
  • kieszenie na suwak - sprawdzają się na bieliznę, dokumenty i drobne przedmioty, które chcesz mieć łatwo pod ręką i nie szukać ich w całej walizce
  • wodoszczelna kieszeń z PVC - oddziela wilgotne rzeczy lub buty od reszty bagażu, a przy tym jest łatwa do wyczyszczenia
  • duża przednia kieszeń - pozwala szybko sięgnąć po najpotrzebniejsze rzeczy, np. dowód osobisty, dokumentacja medyczna i skierowania, leki czy okulary bez otwierania całej walizki

Dzięki przemyślanemu układowi wnętrza łatwiej utrzymać porządek i wygodnie korzystać z walizki przez cały czas pobytu.

Parametry:
  • SKU
    EM50251A-6
  • Nazwa kolekcji
    Barbados Collection
  • Materiał
    Nylon
  • Kolor
    odcienie żółtego
  • Rozmiar bagażu
    Walizka duża
  • Szerokość zewnętrzna
    48 cm
  • Głębokość zewnętrzna
    28 cm
  • Wysokość zewnętrzna
    69 cm
  • Pojemność
    92
  • Waga
    3.22 kg
  • Typ kółek
    Kółka obrotowe 360°
Kluczowe elementy

Kluczowe elementy

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii.

Najczęstsze pytania o produkt