BEZPIECZNIE OD PRODUCENTA

Składając zamówienie za pośrednictwem sklepu internetowego Puccini możesz mieć całkowitą pewność, że zamówione przez Ciebie towary pochodzą z najlepszego źródła.

Kupując produkty wprost od producenta otrzymujesz niepodważalną gwarancję jakości i oryginalności. Możesz być również spokojny o bezpieczeństwo swojej transakcji – w trosce o satysfakcję klientów i najwyższy poziom obsługi nawiązujemy współpracę jedynie ze sprawdzonymi, godnymi zaufania partnerami biznesowymi i dostawcami.

Mając świadomość wartości produkowanych akcesoriów, galanterii skórzanej i bagażu podręcznego marka Puccini objęła cały swój asortyment dwuletnią gwarancją. Wraz z zamówionym produktem otrzymujesz również unikalną kartę autentyczności z niepowtarzalnym numerem, umożliwiającym rejestrację na stronie internetowej. Na zarejestrowanych użytkowników czeka szereg promocji, atrakcyjnych zniżek i informacji o nowościach, wprowadzanych na rynek.

DARMOWA WYSYŁKA

Chcąc podziękować za złożone za pośrednictwem sklepu internetowego zamówienie, Puccini oferuje Ci zupełnie darmową dostawę. Przy zamówieniach o minimalnej wartości od 200 zł nie musisz martwić się kosztami transportu. Puccini pokryje je za Ciebie! Bez względu na preferowany sposób płatności! Bez dodatkowych, ukrytych kosztów i jakichkolwiek zastrzeżeń.

Dziś - jutro - zawsze - szybko, sprawnie i bezpiecznie dowieziemy wybrane przez Ciebie produkty pod wskazany adres. Dokładamy starań, aby wszystkie produkty zamówione w puccini.pl wysłać nie później niż w ciągu 2 dni roboczych. Korzystając z godnych zaufania, sprawdzonych firm kurierskich, zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu przesyłek.

Kupując produkty marki Puccini prosto od producenta otrzymujesz stuprocentową gwarancję doskonałej marki i najwyższego poziomu obsługi.

30 DNI NA ZWROT

darmowa wymiana i zwrot puccini Czasem zdarza się, że mimo najwyższej jakości produktów Puccini klienci decydują się na zwrot zakupionych wcześniej akcesoriów.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom umożliwiamy klientom bezpłatną wymianę lub zwrot w ciągu 30 dni od daty zakupu. Dokonując zwrotu nie musisz podawać jego przyczyny.

Dołożymy wszelkich starań, abyś jak najszybciej otrzymał zwrot pełnej wartości zamówienia na wskazany rachunek bankowy. Gwarantujemy Ci proste i przejrzyste procedury oraz minimum formalności. Wystarczy, że towar, który chcesz zwrócić będzie nowy, nie będzie nosił znamion użytkowania oraz zapakujesz go w oryginalne pudełko i odeślesz do nas. Więcej informacji.

BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA

Aby Twoja podróż z Puccini była nie tylko piękna, ale również komfortowa, zadbaliśmy o najwyższą jakość obsługi i możliwie szybką realizację zamówień.

Wszystkie produkty zamówione w puccini.pl wyślemy z naszego magazynu nie później niż w ciągu 24 godziny (w dni robocze), jednakże z uwagi na dużą liczbę zamówień, okres ten może zostać wydłużony, do kilku kolejnych dni, w grudniu w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Korzystając z godnych zaufania, sprawdzonych firm kurierskich możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie akcesoria dotrą pod wskazany adres w idealnym stanie, w ciągu 24h od daty wysyłki.

Jeśli Twoje zamówienie osiągnie wartość co najmniej 200 zł, to Puccini pokryje wszystkie koszty transportu! Bez względu na wybrany sposób płatności. Zakupy nigdy wcześniej nie były tak przyjemne!

Dokładamy wszystkich starań, aby nasze produkty dotarły do Państwa zapakowane w staranny sposób, a portfele i walizki opatrzone kartami autentyczności, wraz z unikalnym numerem, umożliwiającym rejestrację na stronie internetowej marki Puccini. Mając świadomość najwyższej jakości, oferowanej przez Puccini, każdy z produktów objęty jest dwuletnią gwarancją.